Zakład Pogrzebowy Białystok

Świadczymy Usługi Pogrzebowe kompleksowo całodobowo

Dom Pogrzebowy Jarosław Popławski
15-545 Białystok
Plac ks. Adolfa Ołdziejewskiego 1

O nas

Usługi Pogrzebowe Białystok - Dom Pogrzebowy J. Popławski

Dom Pogrzebowy mieści się na osiedlu Dojlidy na Pl. ks. A. Ołdziejewskiego 1 przy kościele pw. Chrystusa Króla w Białymstoku. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie od ul. Ciołkowskiego i Niedźwiedziej. Dojazd komunikacją miejską nr 13 i 22. Przed Zakładem znajduje się duży parking samochodowy. Zakład Pogrzebowy Białystok Popławski świadczy usługi na terenie województwa podlaskiego z uwzględnieniem rejonów takich jak: Dolidy, Dolidy Górne, Zaścianki, Kuriany, Grabówka, Mickiewicza, Stanisławowo, Solniczki, Juchnowiec i Sobolewo.

Domy Pogrzebowe – Wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebu

Jeśli chodzi o szeroki wybór domów pogrzebowych w Białymstoku, jesteśmy niekwestionowanymi liderami w tej branży. Wszystko dlatego, że zajmujemy się organizacją pogrzebów od wielu lat, w związku z czym możemy pochwalić się naprawdę obszernym doświadczeniem. Posiadamy własne krematorium oraz zatrudniamy najbardziej wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu nasze usługi są wykonywane w sposób nad wyraz profesjonalny. W naszym domu pogrzebowym możesz liczyć na indywidualne podejście do wszelkich potrzeb i oczekiwań związanych z ceremonią pochówku, z ozdobami, ważnymi momentami na pogrzebie oraz odpowiednim wyglądem trumny czy nagrobka. W dniu pogrzebu jesteśmy dla Państwa, oferując wsparcie w trudnych chwilach. Dostosujemy ofertę do Państwa możliwości finansowych oraz do osoby zmarłej, gwarantując obszerny asortyment profesjonalnych usług pogrzebowych.

Centrum pogrzebowe – Pogrzeby J. Popławski w każdym obrządku religijnym

Nasz dom pogrzebowy jest miejscem, w którym doświadczysz najbardziej profesjonalnych usług w tej branży. Białystok, ul. Plac Adolfa Odziejewskiego 1 to adres, pod którym możesz nasz znaleźć. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co powinny oferować profesjonalne domy pogrzebowe, w związku z czym możemy zagwarantować pełen profesjonalizm naszych usług. Zakłady pogrzebowe Andrzeja Boboli cieszą się uznaniem i renomą od wielu lat, oferując usługi na najwyższym poziomie. Skorzystaj z usług profesjonalnego domu pogrzebowego – zachęcamy do kontaktu pod podanym na stronie numerem telefonu. Niezależnie od tego, czy bliskim zmarłego zależy na kremacji, czy tradycyjnym pochówku, będziemy w stanie przygotować zmarłego na pogrzeb z zachowaniem wszelkich aspektów religijnych, niezależnie od wiary zmarłego.

Ceremonie pogrzebowe – Zorganizowanie uroczystości pogrzebowej

Jeśli chcesz mieć pewność zupełnie profesjonalnych usług, jakie proponuje Zakład Pogrzebowy Popławski, jesteś w odpowiednim miejscu. Wszystko dlatego, że proponowane przez nas usługi pogrzebowe są najwyższej jakości. Zatrudniamy do naszego zakładu pogrzebowego nad wyraz doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu możesz mieć gwarancję pełni satysfakcji niezależnie od swoich wymagań czy oczekiwań. Zależy nam na indywidualnym podejściu do potrzeb każdej rodziny zmarłego – nasz zakład usług pogrzebowych charakteryzuje się właśnie profesjonalizmem przede wszystkim pod tym kątem. Jeśli potrzebujesz, aby ktoś zapewnił profesjonalną obsługę pogrzebu członka Twojej najbliższej rodziny, jesteśmy ku temu najlepszym wyborem – nie ma co do tego jakichkolwiek wątpliwości. Niezależnie od tego, czy przyznano Ci zasiłek pogrzebowy, czy też nie, gwarantujemy profesjonalne usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.

Obsługujemy ceremonię pogrzebową z pochówkiem zmarłych

W skład naszych usług organizacji uroczystości pogrzebowych wchodzi mnóstwo kwestii, które z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Przygotowanie ceremonii pogrzebowej przez Zakład Pogrzebowy Popławski w Białymstoku przebiega nad wyraz profesjonalnie i z troską o najmniejsze szczegóły – chodzi tu między innymi o wiązanki pogrzebowe, które oferuje nasz dom pogrzebowy. Organizujemy pogrzeby tradycyjne, ale możemy zaoferować również organizację pogrzebu nieszablonowego i wykraczającego poza wszelkie tradycje – aby organizacja pogrzebu w niekonwencjonalnym stylu przebiegła profesjonalnie, zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem pogrzebowym, aby omówić wszelkie szczegóły. Gwarantujemy pełne wsparcie dla każdej bliskiej osoby, jak również kwestie takie jak międzynarodowy transport zwłok. Wszelkie szczegóły uroczystości pogrzebowych warto z nami omówić, aby zapewnić organizację pogrzebu dokładnie tak, jak wymaga tego rodzina zmarłego.

Oferta zakładu pogrzebowego 7 dni w tygodniu

Biuro czynne jest przez 7 dni w tygodniu, więc przez cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestiach takich jak organizacja pogrzebu. Organizacja uroczystości pogrzebowych jest czymś, czym zajmujemy się od wielu lat, w związku z czym możesz mieć pewność, że prosisz o pomoc fachowców w swojej branży. Obsługa pogrzebów jeszcze nigdy nie była tak sprawna i profesjonalna, jak we współpracy z nami. Rodzina zmarłego może w spokoju przeżywać żałobę, nie przejmując się kwestiami technicznymi pogrzebu. Śmierć kogoś bliskiego zawsze jest bowiem bardzo smutnym przeżyciem. Jesteśmy zakładem pogrzebowym, który przez 24 godziny na dobę gwarantuje sposób osobie zmarłej dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Zachęcamy do kontaktu pod całodobowym numerem telefonu. Serdecznie dziękujemy dotychczasowym klientom za doskonałą współpracę.

Gwarantujemy

Dobrą i solidną posługę

Dom Pogrzebowy J. Popławski funkcjonuje od 1999r. Oferta naszych usług jest szeroka, dzięki czemu staramy się sprostać wszelkim wymaganiom.
Świadczymy profesjonalne usługi na terenie Białegostoku, okolic, całej Polski, a także sprowadzamy zwłoki zza granicy.
Organizujemy pochówki w zgodzie z wyznawaną religią oraz wolą rodziny. Zapewniamy duże i komfortowe sale pożegnań przybyłym żałobnikom.
Jesteśmy do państwa dyspozycji 24/7 w celu sprostania wszystkim oczekiwaniom. Prowadzimy doradztwo przy wszystkich formalnościach.

KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE

świadczymy całodobowo
  • pełne zaplecze pogrzebowe (trumny, garderoba, transport, itp.)
  • przewóz zwłok na terenie kraju i z zagranicy
  • ekshumacje
  • kremacja zwłok
  • koszty pogrzebu na miarę możliwości rodziny
  • kaplice pogrzebowe
  • kaplica ceremonialna do odprawiania nabożeństw pogrzebowych
  • duży parking

profesjonalna obsługa

Pomoc w formalnościach

Wsparcie w trudnym okresie

Pogrzeby wielowyznaniowe

Organizacja godnego pochówku

Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.