Dom pogrzebowy Białystok – kompleksowa obsługa i wsparcie

Przeprowadzenie ceremonii pożegnalnej wiąże się z różnymi formalnościami administracyjnymi, takimi jak uzyskanie aktu zgonu, zgłoszenie zgonu, zatwierdzenie miejsca pochówku itp. Dom pogrzebowy Białystok może pomóc Państwu w załatwieniu tych dokumentów i formalności, co ułatwia cały proces organizacyjny. Przygotowanie pożegnania obejmuje również kwestie logistyczne, takie jak transport zwłok, wybór miejsca pochówku, koordynację związanych z ceremonią usług czy zamówienie kwiatów. Nasz dom pogrzebowy Białystok zajmuje się tymi aspektami, upraszczając ten proces każdemu Klientowi.

Korzystając z usług domu pogrzebowego Popławski z Białegostoku, otrzymujecie Państwo profesjonalne, kompleksowe wsparcie, oszczędność czasu i energii oraz możliwość dostosowania ceremonii do indywidualnych potrzeb i tradycji rodziny, co przyczynia się do godnego i szanowanego pożegnania bliskiej osoby. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Parafia Chrystusa Króla


Dom Pogrzebowy mieści się na Pl. ks. A. Ołdziejewskiego 1 przy kościele pw. Chrystusa Króla w Białymstoku, którego historia sięga roku 1937.

Możliwość organizacji mszy pogrzebowej w kościele, w którym znajduje się Dom Pogrzebowy.

Organizujemy pogrzeby każdego wyznania.

 

Oferta


Do dyspozycji posiadamy trzy duże kaplice pogrzebowe, w tym jedną dużą, w której w ciszy i modlitwie pomieści znaczne grono żałobników, przyjaciół i najbliższą rodzinę.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, prowadzimy pogrzeby w obrządku tradycyjnym, a także kremacje ciała i pogrzeby z urną.

Posiadamy szeroki wybór trumien, kwiatów, urn oraz zapewniamy oprawę muzyczną.

Działamy w:


Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pochówkiem oraz poprowadzeniem rodziny przez ten trudny okres. Organizacja pogrzebu to złożony proces, od momentu śmierci do pożegnania. Naszą rolą jest życzliwe i sumienne podejście do zleceniodawców.
Dokładamy wszelkich starań, aby Państwo w gronie żałobników mogli godnie, w ciszy i skupieniu pożegnać się z bliską osobą.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.